Sisak
Réka + mustang.uw.hu 2005.10.01. 15:12
2005.10.01.-én van a verseny, vagyis ma. Folyamatosan közlöm az eredményeket, infókat.
1.)15:12 :Ábrahám Dániel - Szabó Klaudia 9. helyenjutottak tovább a selejtezőből. Ábrahám Bence- Kemény Nelly 1. helyen jutottak tovább a selejtezőből. Tajti Krisztián- Blum Dorina reményfutamoznak. Hajrá!
2.) 15:14 : Tajti Krisztián- Blum Dorina is tovább jutottak.
3.)16:48 : youth:
továbbjutottak: Ábrahám Bence - Kemény Nelli, Szóka Roland - Birtalan Réka, Badalay Robin - Vajk Dóra, Sándor Bálint - Solti Fanni, Balogh Márk - Baló Gabriella, Lakics Zoltán - Horváth Zsófia, Hardi Róbert - Kovács Gyöngyvér
helyezettek: 32. Schuszter Martin - Varga Szabina, 37. Király Tamás - Túri Kitti, 39. Szabó Marcell - Hideg Lilla, 41. Bogdán Ottó - Szakács Tünde, 43. Suskó Dávid - Sánta Stella 53. Lajos Csaba - Molnár Tímea
junior:
továbbjutottak: Ábrahám Dániel - Szabó Klaudia, Papp Ádám - Bakos Mária, Fónad Bence - Karkusz Kitti, Stubán Ádám - Kurucz Dorina, Török Gergő - Matán Szilvia, Tramontini Péter - Veiland Adrienn, Csortos Kristóf - Berecz Bettina, Tajti Krisztián - Blum Dorina, Smidéliusz Dániel - Kovács Klaudia
helyezettek: 38. Funtek László - Nagy Petra, 42. Németh Dénes - Pödör Éva, 43. Kovács Dániel - Nagy Dóra, 44. Pesti József - Hutter Dorottya, 46. Pesti Botond - Horváth Imola Vagyis a Mustang párosai a legjobb 28 között!
4.)17:47 Az elődöntőbe közé jutásért
youth:
továbbjutottak: Balogh Renátó - Tóth Ildikó, Ábrahám Bence - Kemény Nelli, Szóka Roland - Birtalan Réka, Badalay Robin - Vajk Dóra, Lakics Zoltán - Horváth Zsófia
helyezettek: 13. Hardi Róbert - Kovács Gyöngyvér, 18. Balogh Márk - Baló Gabriella, 19. Sándor Bálint - Solti Fanni
junior:
továbbjutottak: Harangozó Szilveszter - Hönich Izabell, Nagy Róbert - Benkő Krisztina, Kis Mátyás - Szabó Kata, Ábrahám Dániel - Szabó Klaudia, Tramontini Péter - Veiland Adrienn, Csortos Kristóf - Berecz Bettina
helyezettek: 15. Török Gergő - Matán Szilvia, 16. Papp Ádám - Bakos Mária, 17. Tajti Krisztián - Blum Dorina, 19. Stubán Ádám - Kurucz Dorina, 22. Smidéliusz Dániel - Kovács Klaudia, 23. Fónad Bence - Karkusz Kitti
5.)20:18youth:
továbbjutottak: Ábrahám Bence - Kemény Nelli (5. helyen), Szóka Roland - Birtalan Réka
helyezettek: 8. Balogh Renátó - Tóth Ildikó, 11. Lakics Zoltán - Horváth Zsófia, 12. Badalay Robin - Vajk Dóra Nelly és Bence nagyon ügyesek legyetek a döntőbe, nagyon nagyon szurkolunk nektek!
6.)20.37. Elődöntőbe
junior:
továbbjutottak: Ábrahám Dániel - Szabó Klaudia (2. helyen), Harangozó Szilveszter - Hönich Izabell (3. helyen), Tramontini Péter - Veiland Adrienn (4. helyen), Csortos Kristóf - Berecz Bettina (7. helyen)
helyezettek: 11. Kis Mátyás - Szabó Kata, 12. Nagy Róbert - Benkő Krisztina
7.)22.40. Eredmény
youth:
3. Szóka Roland - Birtalan Réka 7. Ábrahám Bence - Kemény Nelli
junior:
2. Harangozó Szilveszter - Hönich Izabell 3. Ábrahám Dániel - Szabó Klaudia, 6. Tramontini Péter - Veiland Adrienn, 7. Csortos Kristóf - Berecz Bettina
B kategória:
1. Németh Árpád - Mitre Dóra
|